Midden jaren negentig was ik één van de eerste Nederlandse artiesten met een eigen website. Door de jaren heen natuurlijk wel wat aangepast aan de tijd en de eventuele CD die op dat moment uitkwam, maar eigenlijk draaiden we nog steeds op het oude chassis van die site. Hoog tijd dus voor een nieuwe, goedwerkende site die nu ook voorzien is van het grootste gedeelte van mijn repertoire inclusief teksten. Geen makkelijke klus als je als artiest al bijna 50 jaar bezig bent. Graag vragen we dan ook jullie medewerking om te proberen het hele repertoire van mij in kaart te brengen. Dus als er opnames en/of teksten zijn die je mist en jij hebt ze in je bezit stuur dan even een mailtje naar webmaster@robdenijs.nl. Dit telt ook voor leuke filmpjes natuurlijk. Alles is welkom.
Het plan is dat ik jullie op de hoogte ga houden van belangrijke nieuwe ontwikkelingen op artistiek gebied, bijvoorbeeld over de nieuwe CD die we aan het maken zijn. Ook zal ik jullie deelgenoot makenvan dat wat zich achter de schermen afspeelt. Wat ons betreft wordt 2010 niet alleen een glanzend jubileum (een halve eeuw als zanger op de planken) maar ook creatief gezien een topjaar! Blijf me volgen via deze site, de nieuwsbrief of Twitter.
Rob.
87 Reacties
Hoi Rob en Fans,
Ik wilde ook even laten weten dat ik enorm heb genoten in Breda.Had al een berichtje gezet bij 2010 maar wilde het hier ook nog even laten weten.Want het was weer weleens leuk om jou vanaf de eerste rij te zien.Ook blijf ik jou bandje Pur Sang een geweldige band vinden.
Rob ik weet het is nog vroeg maar hoop wel dat je volgend seizoen weer in Breda Tilburg komt zodat wij die brabantse fans lekker naar jou optredens kunnen blijven komen.
Groeten monique
Pracht concert weer afgelopen dinsdag in Breda.
Mijn dochter van 18 ging met me mee,zij is een echte Metallica fan,dus iets heel anders.
Maar ook zij heeft genoten !
Dankjewel,groeten aan de band,met name Han uit ons Oosterhout !
Hoi Rob en band,
Het was weer een fantastisch concert afgelopen dinsdag in Breda. Het liedje “toerist in paradijs” werd
anders gezongen als normaal of was dit een klein foutje misschien? Al met al enorm genoten en ook weer voor mij een nieuw lied ontdekt “roze droom” luister er nu thuis met regelmaat naar.
Ik wens jullie allemaal veel succes met de opnames van de nieuwe cd .
Heel veel groeten van twee zusje uit Tilburg Maud en Claudia de Beer.
Op 9 februari 2010 in het Chassé Theater, Breda de show gezien. Fantastische avond. Eigenlijk wisten we het wel maar wat is Rob de Nijs nog perfect bij stem en wat een goede band PUR SANG. We hebben genoten van een heerlijke show met veel van zijn bekende nummers en geweldige teksten.
Morgen is het zover, live in Breda. Jaren ben ik thuis voor de gek gehouden dat ik jouw muziek zo mooi vind. Sind een jaar anderhalf jaar vraagt mijn zoon steeds naar jouw liedjes en cd’s. Als hij met vrienden hier thuis zit genieten er steeds meer. Nu wilden ze mee naar een concert. Dus ja ik ben er morgen met mijn zoon en drie vrienden. Ik vind dat wel genieten. Wat is er nou mooier dan dat de jeugd ook jouw muziek gaat waarderen. Rob en band bedankt voor alle mooie liedjes en succes morgen. Ik ben er bij
Jolanda
Hoi Rob en band , als eerste tel ik de dagen en de nachten af tot aan Donderdag 9 feb want dan zie ik jullie weer live in Breda.Tot die tijd draai ik elke dag een cd.Via deze email wil ik ook Frank Janssen van harte feliciteren met zijn verjaardag.En daarnaast hoop ik dat hij nog lang deel mag en zal uitmaken van jou fantastische band PUR SANG.Rob en Band tot 9 feb in Breda
Groetje´s
monique v etten
Leuk hoor Rob op Twitter, maar het zou nog leuker zijn als je iets vaker een berichtje achterlaat op de Twitter site
Hoi fans,
Ik ben op zoek naar de cd Rob de Nijs 1978.
Dat is die cd waar hij op staat met een baardje en krullend haar.
Ik wil met deze cd mijn verzameling compleet maken.
Hij is wel te koop via de webshop maar dan zit hij in een box van vier en die andere drie cd’s heb ik al.
Gr monique van Etten
ik heb veel cd’s van je ze zijn echt super cool
vaagje zou ik een paar foto’s van je mogen?
groetjes liesl
heeeeeeey rob een heel mooi jaar voor jou gewenst en ik hoop je weer eens te zien op een concert ja in deventer in mei tot dan groetjes diny
gelukkig nieuwjaar gewenst en nog gefeliciteerd nog ga zo door met zingen lieve groetjes petra en hennes en anita uit heerlen en wanneer komt je nieuwe cd uit
geerd met
Voor allen een warm, diervriendelijk, liefdevol en succesvol 2010 gewenst!
Complimenten voor de nieuwe website! We twitteren!
Groetjes,
Pascalle
Hoi Rob, ik wens jou, Henriette, Robbert, Yoshi, Pur Sang, en alle fans van Rob een fantastisch, gezond, en gelukkig 2010 toe!!!!
Heel veel liefs van Hanny
ik wens iedereen een fijne oudejaarsdag en avond en een gezond en vredig en gelukkig nieuwjaar .ik hoop dat volgende jaar alles beter gaat.groetjes van caroline j den hertog uit hellevoetsluis.
hoi Rob,
Nog van harte met je verjaardag.
Frans
Lieve rob alsnog van harte met je verjaardag,ik hoop dat je er een gezellige dag van gemaakt hebt .Ik zit vol ongeduld te wachten op je nieuwe cd,en hoop dat het nieuwe jaar veel geluk.goede gezondheid,en meer brengt. De nieuwe site is super maar nog even wennen hoop gauw weer naar een concert van jou te komen,ik ben al van kleins af aan fan en wil ook niets anders dan steeds naar jou muziek te luisteren. Je bent in een woord geweldig afz joke
Van Harte Gefeliciteerd met jouw verjaardag, dit hoorde ik in de wandeling.
Fijn dat je Jezus kent, de heilige geest is hier altijd bedenk dat.
Prachtig je jongens te zien die zoveel van je houden. Het is voor mij jeugdsentiment je te zien , de tijd van Jonny Lion. Lang geleden.
Mooi dat alles heeft meegewerkt ten goede, je bent een mooi mens met het hart op de goede plek.
Heel veel zegen voor jullie allen.
els
hallo Rob,
nog net op de valreep,
van harte gefeliciteerd met je verjaardag.
ik hoop dat je een gezellige dag hebt gehad samen met henriette, kinderen en verdere familie en vrienden.
ik zie je 13 april in het luxor in Rotterdam.
groetjes,
Margie.
He Rob als eerste gefeliciteerd met je verjaardag, ik weet hij is al bijna voorbij maar goed alsnog. En ten tweede natuurlijk gefeliciteerd met je nieuwe web site, erg mooi. Ga zo door.
Lieve Rob,
van harte gefeliciteerd met je verjaardag!
Het was een bijzondere wandeling eerste kerstdag.
Een goede jaarwisseling en tot 7 mei in Deventer.
Groetjes Frederike
Hallo Rob,
Hartelijk Gefeliciteerd met jou verjaardag
Lieve groetjes van Diny
Hallo Rob van harte gefeliciteerd met je verjaardag.En veel geluk en vooral een goede gezondheid in 2010.Ik heb jouw wandeling gisteren gemist maar zondag ga ik zeker kijken.Groetjes Linda
Lieve Rob Gefeliciteerd met jou verjaardag .En nog heel veel jaren .In gezondheid en geluk Wens ik jou van harte . Maakt en maar een mooie dag van .samen met Henriette en jou kids en verder met iedereen die je het gaat vieren . groetjes en kus jou trouwe fan Marian
lieve rob van harte gefeliciteerd met je verjaardag ,maak er maar een leuke dag van .
met veel familie,s en of vrienden .
tevens wil ik je een fijne kerst wensen en ik hoop dat volgende jaar beter wordt dan dit jaar was geweest.
ik sta te wavhten op je nieuwe c,d .
liefs van caroline j den hertog uit hellevoetsluis.
lieve rob van harte gefeliciteerd met je verjaardag ..een fijne dag gewenst
ik hoop dat volgend jaar beter wordt dan dit jaar was geweest
tevens wens ik je een fijne kerst vol familie,s en of vrienden.
ook wens ik jou een fijne oud en nieuw vol gezondheid en vrede en plezier .
liefs van caroline j den hertog uit hellevoetsluisik wens dat iedereen toe .
hoi rob van harte gefeliciteerd met je verjaardag maak er 1 fijne dag van samen met de gene die je lief zijn en voor t nieuwe jaar heel veel succes gr marlies
Lieve Rob Gefeliciteerd met je verjaardag en nog vele gelukkige en gezonde jaren toegewenst tevens wens ik jou en alle die jou dierbaarzijn een hele goede jaarwisseling toe en alle goeds voor 2010 (ook voor alle trouwe fans die dit lezen) en dat je nog maar heel wat jaartjes op de bune mag blijve staan samen met je bandje.
liefs Anne-Margreet.
Hoi Rob,
Gisteren op eerste kerstdag nog even gekeken naar de wandeling het was leuk om jou zo te zien.
Daar naast wil ik jou op deze dag nog van harte feliciteren met je verjaardag.
En ik kan me alleen maar aansluiten bij de andere fans deze nieuwe website ziet er erg goed uit.
Verder wil ik van deze gelegenheid gebruik maken om jou Rob en Henriette en je zonen en al je bandleden plus Henk je chauffeur een goed 2010 toe te wensen.
Ook wil ik alle andere fans via deze weg een goed 2010 toewensen en dat we nog lang van je muziek mogen genieten.Groeten monique
Happy Birthday Rob . Geniet met je vrouwtje van deze mooie dag en tevens ook fijne feestdagen gewenst van Bo. En proficiat met uw nieuwe site, hij is mooi.
Rob,
Proficiat met je verjaardag Rob. Ik wens jou samen met je dierbaren een heel fijne dag toe..
Je site is erg mooi geworden .
Verder, een gezond en natuurlijk een muzikaal 2010 !
Het gaat je goed,
xx Tineke
Hallo Rob en Henriette .,
Van harte gefeliciteerd met je verjaardag.Een fijne dag toegewenst.En nog heel veel gezonde jaren .En dat we in de toekomst nog van je concerten mogen genieten. Verder hebben jullie een prachtige nieuwe website gemaakt. Ik geniet op dit moment heel erg van je kest cd..
Groetjes uit Twello
Lieve Rob, van harte proficiat met je verjaardag!
Maak er een mooie dag van, samen met Henriette, Robbert, Yoshi, verdere familie en vrienden.
Heel veel liefs van Hanny
Lieve Rob, hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag. Maak er een mooie dag van met allen die je zo lief
hebt. Misschien een mooie wandeling?
Hartelijk gefeliciteerd met je 67 ste verjaardag.Geniet er maar van samen met Henriette en de kinderen,groetjes Carla