Welkom op het gastenboek. Op veler verzoek hebben we besloten af te zien van een volledig forum en het oude gastenboek in een nieuw jasje te laten herleven. Helaas is het door technische beslommeringen niet mogelijk om de berichten op het oude gastenboek hier weer te geven.
Hieronder kun je opmerkingen, concertverslagen en zelfs vragen aan Rob himself kwijt, of gewoon een berichtje plaatsen.
127 Reacties
Even een vervolg op mijn berichtje van 26 augustus.
Over het speldje,ik heb toen zoveel speldjes in mijn handen gehad dat ik me heb vergist in de uitvoering.
Het speldje is van metaal[zilver?] en de kleur is zwart/koper.
Wie weet kan iemand mij er iets over vertellen.
hoi,
geweldig, een nieuwe cd. ik kijk er al naar uit!!!
Welke vrouw gaat met deze vrouw mee naar het optreden van Rob op 29 augustus in Mol?
Gisteren op een verjaardag uit een oude schoenendoos een speldje gekregen van Rob.
Ik vond het erg leuk om het te hebben als fan en ben benieuwd wanneer/waarom deze is uitgegeven.
Het is een plastic speldje met een afbeeldig van Rob met zijn naam er onder de uitvoering is zwart/wit .
Wie kan mij er iets over vertellen?
Alvast bedankt!!
Hallo Marion,
Ik denk dat ik de titel van het liedje weet nl ” Geloof me ” staat op verschillende cd’s van Rob.
Ik hoop dat dit de titel is waar je naar zoekt succes!!!!!!!
hai rob ik heb verschillende concerten van jou bezocht wat geef je mooie shows kom als je optreedt in de maagd ook weer een fan van het nederlandse lied succes groet peter
Hallo
Ik ben op zoek naar de titel van een song van Rob, waar ik met mijn partner een chachacha
op danste.
De song begint met een kloosterachtig intro.
Wie kan mij helpen?
Marion
hallo,
het nummer is GELOOF ME staat op de cd ROB 100 geloof ik.
LUC.
Leuk je weer te zien op tv bij omroep Gelderland. Wat spannend allemaal met betrekking tot je nieuwe CD. Nog 5 weken, tot dan in Paradiso.
Zaterdagavond na het werk in Gent, snel samen met mama met de trein naar Sint-Niklaas naar het optreden op de Grote Markt. Heerlijk Rob om je na twee maanden weer samen met Pur Sang aan het werk te horen. De ene hit na de andere passeerde de revue en dat viel bij het talrijk opgekomen publiek in de smaak. Zelfs het weer zat mee, slechts een paar aarzelende regendruppels die ik zelfs nooit gevoeld heb. Het aftellen naar het begin van het theaterseizoen kan beginnen , tot in Alkmaar en dan natuurlijk ook in Paradiso !
Groetjes uit het kletsnatte en winderige Oostende. Marie.
Hoi Rob
Ja je was gisteren in st– niklaas ik woon daar dus kon het zeker niet laten om jou toch weer even te zien, en ja het was leuk om nog eens die oude nr’s te horen. Ik was wel helemaal alleen maar heb genoten ook al was het maar kort, voor volgend jaar heb ik de kaarten al voor de elisabeth zaal, dus ben ik zeker weer van de partij. Rob ik hou al heel lang van jou muziek en ik ben pas maar drie jaar geleden voor de eerste keer naar jou concert gekomen, maar laat mij toe te zeggen dat ik eigenlijk een stille fan ben die jou muziek enorm bewonderd en het brengt heel veel met zich mee als ik je hoor, je weet niet wat rob maar ik wil je bedanken voor de mooie muziek die jij brengt, ik zou zeggen doe zo voort
de stille maar eerlijke fan
Hoi, Rob & Pur Sang,
tot vanavond in St.Niklaas! Hopelijk hoor ik al meer nieuwe nrs? Sowieso zwingen op je grootste hits vanavond, dat is zeker!
Uw grootste fan uit Antwerpen
Luc.
hoi rob &en band pur sang
‘t was gisteren in St.Niklaas weer top
tof nog eens al je oude nummers nog eens op een rij te horen
groetjes uit zeveneken
Bo, Robbe ‚Sabine &Benny
Super miniconcert gisteren in Hemiksem. Rob trad aan met de volledige Pur Sangband (drummer Han die nog met vakantie is stuurde een prima vervanger). Met o.a.“Ik wil je”, “Het werd zomer”, “Foto van vroeger” , “Johnny Soldaat”, “Zondag” ‚“Hou me vast” en “Banger Hart” kregen we een goeie mix van Rob zijn repertoire.
Spijtig dat enkele onbeleefde mensen het lef hadden de eerste rij te bezetten en zich met hun rug naar het podium gekeerd louter om hun hamburger te bekommeren. Tja dat hoort er bij zeker, ik ben niet zo’n festivalkenner…
Liever onthou ik het “we want more” van het enthousiaste publiek waarop Rob nog “Zuster Ursula” en het nieuwe “Een zanger die zingt” als toemaatje gaf.
Mijn zondag was er alleszins eentje met een zilveren, wat zeg ik, een gouden randje
Hallo Ann, het was de eerste keer dat ik Rob live zag en het was een geweldig optreden!!!
PS: Trek het je niet aan, op elk festival zijn er mensen die geen manieren hebben…
Morgen naar Rob op Zilverpop! ‘k Krijg er meteen een zomergevoel van !
Voor Linda. Op de CD vallen en opstaan 2 staat het lied gisterenavond.
Gisteravond was er een verschrikkelijke brand op mijn werk bij Pergamijn in Echt.
Het complete activiteitencentrum is tot de grond toe in de as gelegd. Verschrikkelijk voor onze verstandelijk gehandicapte bewoners die dagelijks gebruik maakten van de vele lokalen om allerlei creatieve uitingen te ontplooien. Ze begrijpen er helemaal niets van en zijn erg verdrietig. Tijd voor de nieuwe cd van Rob om deze ellende weer een beetje te doen vergeten!!
We kunnen niet wachten op het optreden in Paradiso binnenkort.
Hallo,
Ik ben al heel lang op zoek naar het nummer Gisterenavond. Volgens mij staat het niet op een album. Heeft iemand hier meer informatie over?
Voor Linda — Gisteravond staat op verschillende albums, echter die zijn volgens mij niet meer verkrijgbaar. Je kunt het nummer wel downloaden via verschillende online muziekwinkels.
Hallo Linda,
Je kunt het nummer Gisterenavond op verschillende CD’s vinden, kijk maar eens naar de volgende info:
Kijken hoe het morgen wordt (1994), liedje 14.
Compleet 2 — de mooiste collectie (1990), liedje 4.
Het beste van Rob de Nijs CD 1 (2001), liedje 11.
Vallen en opstaan 2 — 1e CD (1995), liedje 13.
35 jaar Nederlandstalige singles, nr. 2 (1975–1983), jaar 1979.
Veel succes met zoeken!
Hoi Shana,
Even nog een aanvulling op het berichtje van Frank Jansen Pur Sang, het liedje Yoshi is ook te vinden op de cd Rob 100 (het mooiste en het beste van rob de nijs) cd 2 liedje 8 misschien kun je er zo nog sneller van genieten. En je kunt zo nog naar 99 andere mooie liedjes van rob luisteren die je misschien nog niet kende veel succes!!!!!!
Hej, ik ben shana
ik ben 13j maar ik ben een grote fan van rob de nijs, myn papa heeft my al van kleins af aan laten mee luisteren naar jouw liedjes (cd’s) we hebben er echt heel veel, maar een goede vriend van mij die even oud was als mij is op 4jarige leeftijd gestorven,hij kon niet horen,niet zien en niet sprekn, Hij Droeg de naam Yoshi, en in hetzelfde jaar dat hij gestorven is werd het liedje van jou uitgebracht van Yoshi (l) dit zal ik nooit vergeten.…..weten jullie ergens waar we het liedje van yoshi nog kunnen krijgen? we kunnn het nergens vinden?!
Beste Shana, Yoshi staat o.a op de verzamel CD ‘Alle 40 goed’. oorspronkelijk ook op ‘Hartslag’ maar die is inmiddels niet meer verkrijgbaar. Kijk even hier: http://bit.ly/aE5vkg daar kun je de CD bestellen.
Rob , ik hoop dat je een leuke vakantie hebt gehad , misschien geniet je nu nog wel van de laatste dagen rust voor je de nieuwe CD gaat afwerken. Ook voor Frank en de andere bandleden zit de vakantie er waarschijnlijk bijna op.
Maar Christan Grotenbreg vertrok in elk geval vandaag pas op vakantie, per toeval werd hij geïnterviewd voor het journaal op Eén naar aanleiding van de drukte op de Europese wegen dit weekend. Leuk toeval.
Groetjes uit Oostende
Marie
is dat nu niet erg,Rob komt naar Oevel.Dat is op 2 km van mijn deur.En net dan ben ik op vakantie.Kan nog wel naar Mol,dat is ook maar 15minutjes rijden.groetjes.
Hi Rob,
Een groet vanuit de applestore in NY.
We hebben zin in Paradiso!
hallo rob, ik kijk enorm uit naar je cd en zal zeker in oktober voor de tweede keer dit jaar je concert bezoeken in rijswijk.
lieve groeten
ria
Héél leuk de videobeelden ‚en zo te horen word het een adembenemende cd,kijk eral naar uit !!Nog een fijne vakantie gewenst aan iedereen,groetjes Carla
Hallo
Ben heftig op zoek naar mp3 of ander muzikale download van het nummer vader 1977
Wil dit nummer graag zelf zingen, maar kan niks vinden op you tube.
Ben al fan van je sinds je nog getrouwd was met Elly uit Ijzendijke. Zelf ook aktief met muziek bezig. Wil graag de muziek (akkoorden) Kan het op youtube niet vinden.
Hoop enige reaktie te krijgen.
Groeten uit het zeeuwse
Lenie
Hallo Rob ik vind dat gewone noch altijd goed .Jou muziek varierend maar toch heb ik iets dat mij al lang bezig houd .
Ik zoek naar een teks van een liedje dat ik maar niet meer terug kan vinden.
Het gaat over dat je met 66 op een moter rond tourd met je buik in een spijkerbroek op de motor .Veel meer weet ik niet meer ‚vind dat jammer zou de CD waar dat op staat graag hebbben .
Is het mogelijk ‚zoja dan graag waar en de naam van de CD om deze te kunnen aanschaffen.
Groetjes en veel zang lol J.Meulen
ik ver heug me op de nieuwe cdBargeres– Emmen
Lieve Rob en Henriette, een fijne vakantie toegewenst! Geniet ervan.
Hallo Rob,
Ik vraag me af of jou concert ZILVER ooit op dvd word uitgebracht. Ik heb daar als tiener zoveel herinneringen aan.
Ik zoek me suf naar dat concert. Mijn tante heeft hem jaren gehad op vhs maar daar is de kwaliteit ook niet meer je van het.
Groetjes Frans
Super,maar vergeet ook niet een beetje te genieten daar in New Orleans,zo als ze zeggen ‚de boog mag niet altijd gespannen staan hé.Ben ontzettend benieuwd naar het resultaat !
Groetjes Carla
Goede morgen,vraagje Rob is nu ook op twitter las ik ‚maar is Rob ook te vinden op Hyves?
Met vriendelijke groet.
Jellie
Grappige sketch van Boudewijn Buch over Banger Hart: http://www.youtube.com/watch#!v=v5cU5q3LN1M&feature=related
Hoi Rob, heel veel succes in Amerika, ondanks dat je hard moet werken probeer ook te genieten van deze toch wel bijzondere ervaring.
Lieve groetjes Gerda Padt uit Almere
Lieve Rob zijn je koffers al gepakt voor New Orleans, de mijne zijn alweer uitgepakt na een super vakantie in Kreta. Ik wens je heel veel werklust voor het opnemen van de nieuwe CD en kijk uit naar de berichten die je vanuit de States hier op de site stuurt.
Hallo Rob en Henriette,
Het is iets te laat maar ook namens mij van harte gefeliciteerd met jullie 2 jarig huwelijk
groeten Monique
lieve Rob en Henriette ik ben vergeten jullie te feliciteren met jullie twee jarige huwelijksfeest groetjes en ik hoop dat jullie het leuk gehad hebben liefs Caroline j
Lieve Rob en Henriette,
Gisteren waren jullie twee jaar getrouwd. Hartelijk gefeliciteerd en nog heel veel gezonde, gezellige en gelukkige jaren.
In Zoetermeer ben ik met mijn zus Frida en buurvrouw Gonnie naar je concert geweest. Het was hartstikke goed en gezellig.
27 januari 2011 wordt ik 50 jaar en dan ben ik al meer dan 40 jaar fan. Ik ga een feestje geven en dan mag jij en Henriette ook komen.
Veel succes in Amerika.
Groetjes en kusjes van Hennie uit Nootdorp
Lieve Rob en Henriette hartelijk gefeliciteerd met jullie trouwdag, dat er nog maar veel mooie jaren bij mogen komen, het is jullie gegund. Lieve groetjes Gerda Padt uit Almere
Alweer 2 jaar geleden jullie trouwdag, wat gaat de tijd toch snel!! van harte gefeliciteerd.
Ik hoop jullie weer eens snel te spreken, misschien een keer bij het marnix.
Veel succes in New Orleans, veel liefs aan Henriette.
We nemen vanavond een wijntje op jullie trouwdag.
Groetjes, Arie & Marian Neleman
Lieve Rob en Henriette,
Hartelijk Gefeliciteerd met jullie 2Jarig Huwelijk!!!
Het was een dag om nooit te vergeten,en wij waren erbij.…
Fijne dag.
Hartelijke Groeten Bas & Hennie
Lieve Rob en Henriette, hartelijk gefeliciteerd met jullie trouwdag. Maak er samen een mooie dag van! Het is een mooie zonnige dag net als op jullie huwelijk. Geniet ervan.
Rob weer helemaal bijgekomen van je bezoek bij Maxima en Alexander? Moet toch een bijzondere dag en ervaring zijn.
Lieve Rob & Pur Sang, wat een mooie website, het enige wat ik mis is de muziek op de achtergrond als je de site aanklikt!! Vond het altijd erg leuk!! Alweer kaartjes voor 4 concerten binnen voor het komende theaterseizoen, we kijken ernaar uit. Liefs, Ingrid
lieve rob in het begin heb jij ooit in Hellevoetsluis op getreden nu is mijn vraag kom jij ooit weer in Hellevoetsluis of was dat eenmalig .
ik wens iedereen een fijn weekend toe liefs van Caroline j
Zo,het is me gelukt. Ik heb een kaartje voor het concert in Winterswijk.
En ik zit op rij2 hellemaal geweldig! Ik vind het altijd fijn om vooraan te zitten,dan maak je het veel meer mee! Ik kijk erg naar het nieuwe album uit! Lekker naar het concert het album bij Henk kopen. Michien is het leuk om er een DVD,tje bij te doen van de op namens in Amerika. Nou heel veel pleizier daar en maak er weer een heel mooi album van! Maar dat zal wel lukken.
Groet van Raoul.
Hallo Rob,
Nog altijd nagenieten van je optreden in Antwerpen! super!
Al nieuwe kaartjes besteld voor volgend jaar!
Nu afwachten tot in Brugge en wie weet kom je ook af naar Oostende?
Veel succes met jullie cd!
Beste Ria , Rob heeft wel een paar jaar “Open einde “gezongen tijdens de concerten, vooral het jaar dat de plaat uitgekomen was , zo prachtig echt een kippevel moment ‚je kon vaak een spelt horen vallen. Jammer dat je dat niet mee hebt gemaakt. Dit seizoen was het ook weer zo mooi!! Je weet bij Rob nooit zeker wat hij zingt ‚het kan zo maar gebeuren dat je net geweest bent en er zitten een of twee andere liedjes in. Zo blijft het spannend.
Ik zou je adviseren om maar te gaan naar Velsen daar krijg je geen spijt van. Ik heb al een kaartje.
Groetjes van een naamgenoot Ria
Lieve Rob
Dank je wel dat je reageerde op mijn verzoek en een nummer opdroeg aan ons:mijn zus en mij
Ik was zeer ontroerd en heb er ‚ondanks de verdrietige tijd, intens van genoten
lieve groet Susan
Rob,
Zolang ik me kan herinneren ben ik al fan van je. Ik heb uiteraard ook heel veel platen en cd’s van je en bezoek regelmatig de concerten. Hoeveel van die concerten ik inmiddels al heb bezocht weet ik niet meer maar nooit zing je mijn favoriete nummer en dat vind ik erg jammer. Komend seizoen zag ik dat je weer in Velsen kom en daar wil ik eigenlijk wel weer heen maar zou het mogelijk zijn dat je dan ook eens mijn favoriete nummer “Open einde” live zingt??
het hele theaterseizoen hebben we “Open Einde” al gespeeld, we kunnen nog niet zeggen of dit het komend theaterjaar ook op de set-list zal staan! Maar ook zonder “Open Einde” belooft het een geweldige show te worden.
lieve rob in augustus ben ik jarig maar dan ben ik al 40 jaar fan van jou .ik vindt dat je steeds mooie muziek maakt vroeger ook al maar nu lijkt het of je over het leven zingt .ik ben al een paar keer bij jou geweest in Rotterdam .als je volgende jaar weer in Rotterdam bent kom ik misschien ook weer m.mijn laatste keer was 2 jaar geleden toen mijn vader nog leefde .hij is 1 april overleden op 70 jarige leeftijd .mijn moeder was 8 jaar geleden overleden maar zij was maar 62 jaar.rob ga zo door met mooie liederen te zingen liefs van Caroline p,s doe de band en je vrouw en kinderen de groeten
Bedankt Rob en je bandje (zoals jij dat altijd zo leuk kan zeggen) en ook het strijkorkest.
Het was een geweldige afsluiter van je seizoen waar wij als fans nog lang kunnen nagenieten. Heel veel succes in Neuw Orleans met de opname van je nieuwe cd maar probeer toch ook nog een beetje vakantie te nemen. Een fijn verlof gewenst aan jou en je familie en je bandje.
Tot op een van de concerten van het nieuwe seizoen.
Vandaag terug van een extra lang weekend Antwerpen met als hoogtepunt jouw concert. Wat een avond! Chapeau voor de zanger, de band en het strijkorkest. Sommig liedjes klinken extra mooi met het strijkorkest. Het publiek ging uit zijn dak. Mooi reportoire met juweeltjes zoals o.a. de oudere minnaars, zal je van mij houden. Je beloofde dat zo zal het zijn volgend jaar ook in je reportoire wordt opgenomen. Hopelijk komen nog meer oude liedjes die wij “vergeten” zijn. Natuurlijk horen de klassiekers, zoals malle babbe en banger hart erbij, want dat wil iedereen horen. Heel veel succes in New Orleans, hoewel het werken is, probeer toch maar te genieten in New Orleans, want je zal er denk ik niet zo snel daar weer komen. Succes met het opnemen van je CD. Fijne vakantie voor jou, PurSang en de crew. Lekker opladen voor het nieuwe seizoen want het is een verwennerij voor ons heel veel concerten! Tot in het nieuwe seizoen.